ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 11:19

NEVDER’den Başkan Ünver'e teşekkür plaketi

NEVDERden Başkan Ünvere teşekkür plaketi


Nevşehir Eğitime Gönül Verenler Derneği (NEVDER) Başkanı Ali Kızıltepe, Kutlu Doğum Haftası kapsamında düzenlenen 'Nevşehir O’nu Okuyor' isimli etkinliğe verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Hasan Ünver’e bir teşekkür plaketi sundu.

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yılmaz'ın da bulunduğu ziyarette konuşan Ali Kızıltepe, NEVDER, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü’nün birlikte organize ettiği ve Nevşehir Belediyesi’nin yanı sıra çeşitli sivil toplum örgütlerince de desteklenen 'Nevşehir O’nu Okuyor' projesinin hedeflenen düzeyde sonuçlandığı ifade etti.

Belediye Başkanı Hasan Ünver ise iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa'nın (sav) daha etkin şekilde anlaşılması ve anılması adına üzerlerine düşeni bundan sonra da yerine getirmekle kendilerini sorumlu gördüklerini belirtti. Ünver, projeyi gerçekleştiren tüm kurum ve kuruluş yöneticilerine teşekkür etti.

Ziyarette daha sonra projeye önemli katkılar sağlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e , Nevşehir Eğitime Gönül Verenler Derneği (NEVDER) Başkanı Ali Kızıltepe derneğin teşekkür plaketini takdim etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER