ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2013 Çarşamba 18:29

Murat Gümüş adaylığını açıkladı

Murat Gümüş adaylığını açıkladı

Yozgat’ta uzun yıllar dolmuş şoförlüğü yapan Murat Gümüş (36), 2014 Ocak ayında yapılacak Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığı için adaylığını açıkladı.


Baba mesleği olarak sürdürdüğü şoförlük mesleğinin içinde olduğunu ve bu sebeple şoförlerin sorun ve sıkıntılarını çok iyi bildiğini belirten Gümüş, "Şoförler Odası başkanlığı için arkadaşlarımızla birlikte yola çıktık. İnşallah arkadaşlarımızın desteği ile de çıktığımız bu yolda başarılı olacağız.

Amacımız şoför esnafına hizmet etmektir. Odamızı şoförümüzün hizmetine sunup, hiçbir zaman kendi çıkarımıza kullanmayacağız. İnşallah odamız bizimle birlikte şoförlerin hizmetinde olan oda hüviyetine kazanacak. Oda olarak şoförlerimizin hakkını her yerde en iyi şekilde savunacağız." dedi.

Türkiye’de en gariban esnafın şoför esnafı olduğunu ifade eden Gümüş, "Akaryakıt, vergi, sigorta, esnafımızın belini bükmektedir. Bunun yanında yaşanan birçok sıkıntı yaşamaktayız.

Biz yaşanan sıkıntıları dile getirip, çözümü noktasında ilgili mercilerle görüşeceğiz, sorunlara çözüm arayacağız.

Şoförler odası, bizim için dinlenme yeri değil, şoför esnafının sorunlarının görüşüldüğü, çözüm üretilmesi için yolların arandığı bir yer olacak.

Biz şoför kardeşlerimizin, ağabeylerimizin dertleriyle dertlenmek, onların derdini derman olabilmek için bu yola çıktık. İnşallah şoför kardeşlerimizin, ağabeylerimizin desteğiyle bu işi başaracağız." diye konuştu.
KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER