ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 15:28

Muhtarlardan Zihni Aldırmaz’a övgü

Muhtarlardan Zihni Aldırmaza övgü


Adana Muhtarlar Birliği Başkanı Soner Şimşir ve bir grup mahalle muhtarı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret ederek, yapılan hizmetler için teşekkür etti.

Soner Şimşir ile birlikte ziyarete gelen Kayışlı Mahallesi Muhtarı Bedri Türk, Kürkçüler-Dağlı Mahallesi Muhtarı Ali Mehmet Sarsal, Mürseloğlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Gicik, şimdiye kadar görmedikleri hizmeti Zihni Aldırmaz döneminde aldıklarını söyledi.

Muhtarlar, “Halk hizmetlerinizi biliyor. Yaptığınız hizmetler ve gösterdiğiniz yakınlık için teşekkür ederiz. Sonuna kadar sizin yanınızdayız. Daha önce almadığımız hizmetleri sizinle gördük. Özellikle güney mahallelerine yaptığınız hizmetler inkar edilemez.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da hiçbir ayrım yapmadan Adana’nın her bölgesine eşit hizmet götürme gayretinde olduklarını anlattı.

Belediyenin kısıtlı imkanlarına rağmen tasarruf yaparak hizmet verdiklerini kaydeden Zihni Aldırmaz, yaptıkları çalışmalarda muhtarlardan da büyük destek gördüklerini ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER