ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 14:38

Muhtarlardan, Kaymakam Sevgili’ye plaket

Muhtarlardan, Kaymakam Sevgiliye plaket


Adana’nın Kozan ilçesinden Aydın’ın Efeler ilçesine tayini çıkan Kaymakam İzzettin Sevgili’ye muhtarlar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Kaymakam Sevgili’yi makamında ziyaret eden Kozan Muhtarlar Derneği Başkanı Yakup Çetin, 5 yıllık görev süresi içerisinde köylere bir milyon TL’den fazla yardım yapıldığını söyledi. KÖYDES projeleri kapsamında 9 milyon 307 bin 666 ödenekle 21 içme suyu ile 38 adet muhtelif yol satih kaplama, onarım sanat yapısı ve köprü projesinin yapıldığını aktaran Çetin, “Hizmete muhtaç ilçemizde bu noktada önemli bir atılım yapıldığı, hepimizce malumdur. Arazi yapısı ve ilçemizin konumu itibari ile kamu hizmetlerinin ulaştırılmasının zor olduğu bir gerçektir.” dedi.

Kaymakam Sevgili; “5 yıllık görev süresince devletimizin imkanları çerçevesinde elimizden geldiği kadar köylere hizmet götürdük. Biz yaptığımız işleri önce Allah rızası için sonra Kozan halkı için yaptık. Ben Kozan’ın her köyünü kendi köyüm gibi gördüm ve hizmet yaptık.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam İzzettin Sevgili, “5 yıl önce geldiğimizde organize sanayi bölgesinde bir fabrikası vardı şu anda 40’a ulaştı. 20 fabrika da bitmek üzere. Organize sanayi bölgesinde boş arazi kalmadı. Biz reklam için hizmet yapmadık. Önce Allah rızası için sonra yurttaşlarımız için hizmet yaptık. Bana hakkı geçen arkadaşlarımızdan helallik istiyorum. Bende hakkı olan vatandaşlarımız varsa ben hakkımı helal ediyorum.” şeklinde konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER