ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 18:35

Muğla’da minik eller raket tutuyor


 Muğla’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü projesi kapsamında Tenis Kulübü ve Balarısı Kreşi'nin ortaklaşa yürüttüğü 'Raket Tutan Minik Eller' projesinde yer alan miniklere başarı belgeleri ve madalyaları törenle verildi.

    Törene Vali Vekili Necmi Kurt, İl Garnizon Komutanı Kur. Alb. Fevzi Kurşun ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu katıldı.

    Muğla Tenis Kulübü Başkanı ve Tenis Antrenörü Seyhan Heb, proje ile çocuklara ufak yaşlardan itibaren tenis sporunu sevdirmeyi amaçladıklarını söyledi. Seyhan Heb, “Balarısı Kreşi ile ortaklaşa iki buçuk yıl gibi uzun süren güzel bir proje gerçekleştirdik.” dedi.

    Vali Vekili Necmi Kurt ise çocuklarını spora teşvik eden anne ve babalara teşekkür ederek, sporun önemini küçük yaşlardan itibaren çocuklara kavratılması gerektiğini vurguladı.

    Konuşmaların ardından tenisi öğrenen 36 minik sporcuya ödülleri ve başarı belgeleri verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu da başarılı minik tenisçilere şeker ve çikolatadan oluşan paketler dağıttı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER