ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Şubat 2014 Pazar 14:49

MODEKO İzmir’de başlıyor

MODEKO İzmirde başlıyor


Türkiye’nin en kapsamlı mobilya dekorasyon fuarı MODEKO 2014 İzmir’de başlıyor. 26 Şubat’ta 25. kez açılacak olan MODEKO, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 5 verimli iş günü fırsatı sunacak. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele yerli üreticinin üretim ve pazarlama gücünü fuarda ortaya koyacağını söyledi.

Yerli ve yabancı mobilya sektör profesyonellerinin büyük ilgi gösterdiği MODEKO İzmir Mobilya Fuarı için geri sayım başladı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda kurulan birbirinden özel standarda sergilenecek ürünler hala gizemini koruyor. Mobilya firmaları yılların bilgi birikimiyle oluşturduğu özel ekipleriyle yeni tasarımlarını ürüne dönüştürdü. Rekabetin yaşanacağı fuar alanında hangi ürünlerin hangi fiyatlarla görücüye sunulacağı sır gibi saklanıyor. Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyalarındaki son trendlerin sergileneceği MODEKO 2014 İzmir Mobilya Fuarı’nda 5 gün süreyle sektörün nabzı atacak.

25. kez İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda açılacak MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı’nda 200’ün üzerinde firma ve marka ürün ve hizmetlerini sergileyecek. 25 bin metrekarelik fuar alanın tamamının kullanılacağı organizasyonda Modern ve klasik mobilyalar, Eskitme ve modüler mobilyalar, Masa, Sandalye, kanepe ve koltuklar, Bebek ve genç odaları, Yatak ve yatak setleri, Ofis mobilyaları, Mutfak mobilyası, Bahçe Mobilyaları, Ev dekorasyonu ve aksesuarları ile Aydınlatma ekipmanları sergilenecek. İşlevselliğiyle öne çıkan, özgün tasarım fikirleriyle hayat bulan mobilyaların geniş yer bulacağı Standlarda, fonksiyonellik, konfor, kalite, renk, detay, boyut ve farklı uygulamalarıyla mobilyalar göz kamaştıracak.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuarı, Libya, Irak, İsrail, Filistin, Mısır, Ürdün, Lübnan, Tunus, Sudan, BAE, Yemen, Umman, Katar, Azerbeycan, Yunanistan, KKTC, Bangladeş, Pakistan, Romanya, Norveç, Kamerun, Almanya, Fransa ve ABD başta olmak üzere 24 ülkeden yerli ve yabancı yaklaşık 27 bin profesyonel ziyaret etmişti. MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı’nı 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Sektör profesyonelleri önceki yıllarda düğün sezonunun hemen öncesinde düzenlenen fuar tarihinin Şubat ayına öncelenmesinin yararlı olduğunu düşünüyor. Düzenleme tarihinin üç ay önceye çekilmesin sipariş alımlarını ve üretim planlamalarını olumlu yönde etkilediği vurgulanıyor. MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Organizasyon 11:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER