ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 14:16

Minik pedallar 23 Nisan için yarıştı

Minik pedallar 23 Nisan için yarıştı


Polatlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Kent Konseyinin ortaklaşa düzenlediği '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bisiklet Yarışması’nın 5’incisi yapıldı.

16 okulundan 31 öğrencinin katıldığı yarışmanın startını Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Kent Konseyi Başkan vekili Şenöz Eviner verdi. Yarışmada, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulundan Muhammed Yasin Özcan birinci olurken, İmam Hatip Ortaokulundan Yunus Emre Dilsiz ikinci, Şehit Yaşar Çetinkaya Ortaokulundan Hasan Nurullah Doğan üçüncü oldu. Birinci Muhammed Yasin Özcan bisiklet ile ödüllendirilirken, ikinci Yunus Emre Dilsiz ile Hasan Nurullah Doğan kupa ve madalya ile ödüllendirildi. Ayrıca, yarışmaya katılan iki kız öğrenciye de madalya hediye edildi.

Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, bisiklet yarışmasının geleneksel hale geldiğini söyledi. Bilgin, “Bizim gözümüzde hepiniz birincisiniz. Önemli olan yarışmaya katılmak sportif aktiviteye iştirak etmektir.” dedi.

Çocukların sportif faaliyetlere katılmasını önemsediğini dile getiren Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ise, bu yarışın kazanını ve kaybedeni olmayacağını vurguladı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER