ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Ocak 2014 Pazartesi 15:56

Milletvekilleri Doğumevi Hastanesi’ni ziyaret etti

Milletvekilleri Doğumevi Hastanesini ziyaret etti


AK Parti Kayseri milletvekilleri, il ve kadın kollarından oluşan bir heyetle birlikte Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesindeki Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'ni ziyaret etti.

Doğumevi girişinde, Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Gödekmerdan, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan ve hastane yetkilileri tarafından karşılanan AK Parti Kayseri milletvekilleri Yaşar Karayel, Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, il yönetim kurulu ve il kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'ni ziyaret ederek, 2014 yılında doğan bebeklere çeşitli hediyeler verdi.

Ziyaret hakkında açıklama yapan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kayseri Doğumevi'nde 2014 yılında doğum yapan anneleri ziyaret ettiklerini belirterek, "Hastane personelini ve burada yatan hastaları ziyaret ettik. Varsa buradaki sıkıntıları görmek ve onları ortadan kaldırmak için buradayız. Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın ve doktorlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Geçen hafta itibari ile Tam Gün Yasası'nı da kanunlaştırmış olduk. Buradaki amaç, doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam etmektir. Üniversitelerde görev yapan hocalarımız da kolay yetişmiyor. Onlara da yenilikler getirmeye çalıştık. Herkesi memnun etmek mümkün değil ama çok büyük kesiminin memnun olacağı kanısındayım." şeklinde konuştu.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan ise Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri olarak, milletvekillerinin yeni doğan bebeklere yönelik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi. Konuşmaların ardından milletvekilleri, beraberindeki heyetle birlikte doğum servisini ziyaret ederek, doğum yapan annelere bebekleri için hediyeler verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER