ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 16:22

Milletvekili Yeni: Samsun çok güzel birliktelik yakaladı


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nı (STSO) ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanvekili Ahmet Yeni, Samsun’un son yıllarda çok güzel bir birliktelik yakaladığını söyledi. Yeni, “Samsun, bu toptan birlikteliği gerçekten özlemişti. Bu birlikteliği her yerde görmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

Samsun TSO’’daki seçimin ardından ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, odanın yeni yönetimini kutlayarak, başarılar diledi.

“Her zaman olduğu gibi siyasetçilerle, valiliğimizle, büyükşehir belediyemizle, diğer belediyelerimizle, üniversitemizle, sivil toplum örgütleriyle ve her kesimle birlikte hareket ederek çalışmalarımızı sürdürecek, Samsun’a katkı sağlamaya devam edeceğiz.” diyen Milletvekili Ahmet Yeni, “Samsun son dönemde gerçekten güzel bir birliktelik yakaladı. Toplam birlik ve beraberliği gerçekten özlemiştik. Son yıllarda birlikte hareket edilmesi Samsun’da kendini gösterdi ve hissettirdi. Bunun yansımalarını ziyaret ettiğimiz her yerde görebiliyoruz. Beraberliğimizi muhafaza edip, güçlendirerek Samsunumuza daha verimli çalışmalar sunmaya çalışacağız. Bundan hiç şüphem de yok.” dedi.

GÜVENE LAYIK OLACAĞIZ

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise Samsun’da yakalanan birliktelikte Milletvekili Yeni’nin katkısının büyük olduğunu vurguladı. Murzioğlu, “Verdikleri desteklerden dolayı milletvekilimizin şahsında tüm siyasilerimize teşekkür ediyorum. Üyelerimizin teveccühü ile ikinci dönem Samsun TSO Başkanlığı’na seçildim. Her zaman bu güvene layık olmaya çalışacağız. Bize bu güveni layık gören camiamızı hiçbir zaman mahcup etmeyeceğimize söz veriyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da el birliği ile ilimiz için iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER