ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 13:02

Milletvekili Karasayar: Sözü geçer ülke olduk


Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, “Sözü Geçer Ülke Olduk”


AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Türkiye’nin dünyada sözü geçen ülke konumuna geldiğini söyledi.

Beraberinde İl Başkanı İsmail Kimyeci, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Reyhanlı’ya bağlı, Üçtepe, Başköy, Ahmetbeyli, Karahöyük, Akyayla, Terzihöyük, Varışlı ve Davutpaşa köylerini ziyaret eden Milletvekili Karasayar, hükümetin çalışmalarını anlattı.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Karasayar, 2002 yılında iktidara geldiklerinde tamamen bitmiş ve herkesin yurt dışına çıkmayı hesapladığı bir dönemi geride bırakarak bu günlere geldiklerini söyledi. Karasayar, “Bu süreçte Türkiye’de alt yapının yüzde 80’i tamamlandı. Çamurdan geçilmeyen köylerde parke taşları ile yollar yapıldı. Bir yandan hizmet yaparken diğer yandan da borç ödedik. İhracatımız 35 milyon dolardan 150 milyon dolaya çıktı, 500 milyon dolara yükselecek, gelirimiz daha da artacak.” dedi.

AK Parti döneminde Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada sözü geçer bir ülke haline geldiğini ifade eden Karasayar, “Yıllarca bizi sömürenler şimdi büyümemizden rahatsız oluyorlar. Milletimizin desteği ile geldiğimiz bu günlerde daha ileriye gideceğiz. Milletimizi daha iyi yaşama kavuşturmak için çalışıyoruz. Her alanda yapılan hizmetlere yenileri eklenerek çoğalırken bunda en büyük katkının sizlerin desteği olduğunu da asla unutmuyor ve sizlere minnettarız.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER