ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 10:51

Milletvekili Bakır, iftar çadırında vatandaşlarla iftar açtı

Milletvekili Bakır, iftar çadırında vatandaşlarla iftar açtı


 AK Parti Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, Kimse Yok Mu Derneği’nin iftar çadırında vatandaşlarla birlikte orucunu açtı. İftar yemeğinde milletvekiline büyük ilgi gösteren kadınlar isteklerini söyledi.

Kimse Yok Mu Derneği tarafından Yeşil Mahallesi Hacı Mehmet Soyışık İlköğretim Okulu önünde kurulan iftar çadırının misafiri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır oldu. İftar öncesi masaları tek tek dolaşan Bakır, vatandaşlar sohbet etti. Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, Kayserili hayırseverlerin sayesinde her gün ortalama bin ihtiyaç sahibine yemek verilmesinin Ramazan ayındaki birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneği olarak nitelendirdi. Bakır, “Kimse Yok Mu Derneği, 7’den 70’e birçok muhtaç ailenin iftarını yapmasına vesile oluyor. Aynı zamanda Kayserili hayırseverlerimiz ile hemşehrilerimiz arasında bir köprü görevi görüyor. İftar çadırından, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine de her gün sıcak yemek servisi yapılıyor. Mübarek Ramazan ayında iftar sofrası kurma ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmada önemli görevler üstlenen Kimse Yok Mu Derneği’ne verdiği bu anlamlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kayseri’de faaliyet gösteren tüm hayır derneklerinin ayrım yapmadan her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim.” dedi.

Milletvekili Bakır, iftar sonrasında vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı. Özellikle kadınlar Bakır ile sohbet ederken bazı taleplerini de iletti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER