ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2014 Çarşamba 21:54

MHP'li Enhoş: Milletin vicdanından ayakkabı kutuları hiç bir zaman silinmeyecek

MHPli Enhoş: Milletin vicdanından ayakkabı kutuları hiç bir zaman silinmeyecek


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat Belediye Başkan adayı Raşit Enhoş, iktidarın ne yaparsa yapsın bakan çocuklarının evinde ayakkabı kutuları ve çelik kasalarda çıkan para görüntülerini insanların vicdanlarından silip atamayacağını söyledi.

17 Aralık'ın Türkiye'de bir milat olduğunu aktaran Enhoş, 30 Mart mahalli seçimlerinin aynı zamanda ülkede yolsuzluk ve rüşvet olaylarına 'dur' deme seçimi olacağını kaydetti.

30 Mart mahalli seçimlerinde Manavgat Belediyesi'ni üç hilalle buluşturmaya kararlı olduklarını belirten Enhoş, siyaset yapmada her zaman dürüst, ilkeli, seviyeli, şeffaf ve doğruluk olacağını ifade etti.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası ülkede yürütme eliyle kuvvetler ayrılığının yok olduğunu söyleyen Enhoş, yürütme eliyle yargı üzerinde yapılan operasyonların, AKP hükümeti darbesi olduğunu kaydetti. Enhoş, "AKP hükümeti 17 Aralık'ta ayakkabı kutularında çıkan milyon dolarların çıkmasıyla ömrünü tamamladı. 30 Mart'ta bu sandıkta tescillenecek. Ne yaparlarsa yapsınlar ayakkabı kutularındaki haram paralar milletin hafızasında her zaman yer edecektir. Hiç bir zamanda silinmeyecektir. Milletin vicdanından hiç bir zaman silemeyecekler. 30 Mart mahalli seçimleri, ülkenin AKP hükümeti tarafından uçuruma yuvarlanmasını önlemek için tarihi öneme sahip. Bu nedenler 30 Mart seçimleri çok önemli." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER