ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2014 Perşembe 18:00

MHP'li Enhoş: 30 Mart kul ve yetim hakkı yiyenlerden kurtulma seçimi olacak


Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Manavgat Belediye başkan adayı Raşit Enhoş, AK Parti hükümetinin, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonrası ayakkabı kutularından çıkanları unutturmak için 'paralel yapı' söylemleriyle gündem değiştirdiğini savundu.

Başkan adayı Raşit Enhoş, 30 Mart mahalli seçimleri kapsamında Manavgat'ın Perakende, Denizkent, Denizyaka, Büklüce, Çakış ve Çakış köylerinde seçim çalışması yaptı.
24 gün sonra yapılacak mahalli seçimlerin tarihi öneme sahip olduğunu belirten Enhoş, 30 Mart'ın aynı zamanda tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen haramilerden ve ayakkabı kutularında çöreklenen 'sülüklerden' kurtulma seçimi olacağını kaydetti. 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonrası iktidarın yürütme eliyle 'yargıyı kendi kıskacı' içine aldığını belirten Enhoş, HSYK'nın Adalet Bakanlığı'nın bir memuriyeti olmasının ülkede kuvvetler ayrılığı ilkesinin sona erdiğini ifade etti.

MHP olarak her zaman ilkeli ve seviyeli siyaset yaptıklarını ve 30 Mart'a kadar da sürdüreceklerini belirten Enhoş, seçim çalışmalarını da' Yeni bir hayata var mısın?' sloganıyla yürüttüklerini ve Manavgat'ı ortak akılla yönetmeye talip olduklarını kaydetti. Enhoş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Allah nasip eder de siz vatandaşlarımın desteğini alarak, o makama gelirsek bizim kapımızda teyzemizin kızı, amcamızın oğlu ya da kardeşimiz oturmayacak. Hırsızlığa, uğursuzluğa geçit vermeyeceğiz. Her pazartesi ve cuma günleri halk günü olacak ve son vatandaşım benimle görüşüp belediyeden ayrılmadan, o belediyenin kapısı kapanmayacak. Biz herkesin belediye başkanı olacağız. Hiçbir zaman ayrım yapmayacağız."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER