ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2014 Cuma 17:04

MHP'li adaylar pazar yerinde sorunları dinledi

MHPli adaylar pazar yerinde sorunları dinledi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın ve Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya Beşyol ve Pazar esnafını ziyaret ederek, vatandaşın ve pazarcıların taleplerini dinledi.

Bafra ziyaretinde ilk önce Bafra MHP'ye gelen MHP İl Başkanı Şaban Kılıç ve Büyükşehir Belediye başkan adayı Ferhat Günaydın partililerle buluştu. Burada günün programını yapan Günaydın ve Kılıç, MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya ile birlikte Beşyol ve Pazaryeri esnafını ziyaret ederek esnafın derdine ortak oldu.

MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya, seçim ziyaretleri kapsamında pazarcı esnafıyla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek,"Ben halkın içinden biriyim. Seçildiğim takdirde Belediyenin kapısı kesinlikle halkıma açık olacak. Her karşılaştığım esnaf kardeşim beni bağrına bastı bundan mutluluk duydum." dedi.

Ziyarette; MHP Samsun Büyükşehir Belediye başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya, Samsun MHP İl Başkanı Şaban Kılıç ve Bafra MHP İlçe Başkanı Hüseyin Acar ile birlikte partililer yer aldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER