ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 16:38

MHP'li aday Atıf Yiğit: Canik’teki imar sorununu çözeceğiz


Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, “Canik’te artık vatandaşlarımızın arsaları elinden alınmayacak. Biz skandal imar uygulamasına son vereceğiz.” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Yiğit’e Milliyetçi Hareket Partisi Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt ve MHP Canik Belediye Meclis üyesi adayları da eşlik etti

"MAHALLEMİZ YIKILACAK MI?"

MHP Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit’e sevgi gösterilerinde bulunan mahalle sakinleri, “En büyük sorunumuz bizim imar ve mahallemizin afet kapsamına alınmasıdır. Mahallemiz yıkılacak mı? Biz sürgüne gitmişcesine mahallemizden ayrılmak istemiyoruz. Yollarımız da peri şan durumda ama biz öncelikle evimizde oturmak istiyoruz. Bu konuda Sayın Atıf Yiğit’ten yardım bekliyoruz. Kendisinin de belediye başkanlığına geldiğinde bizlerin sorunlarına derman olacağına inanıyoruz.” dedi.

CANİK’TE DEĞİŞİM ZAMANI

Mahalle sakinlerine seslenen MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt da, “İki dönemdir mevcut belediye başkanına hizmet destek verdiniz. Bende bu mahallenin bir sakiniyim. Biz hizmet falan alamadık. Artık Canik’te değişim zamanı gelmiş. Adaletli bir hizmet için şimdi Milliyetçi Hareket Partisi deme zamanı gelmiştir. Bizler verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Yapamayacağımız hiç birşeyi de söylemeyiz. İnşallah 30 Mart tarihinden itibaren tüm Canik’in kaderi değişecektir.” ifadelerini kullandı.

"VATANDAŞIMIZIN HAKKINI YEDİRTMEYİZ"

Gaziosmanpaşa Mahallesi’nin hizmetten yoksun bırakıldığına dikkat çeken MHP Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, “Gaziosmanpaşa Mahallesi’nin ara sokaklarına girdiğimizde yollarımızın durumu her şeyi ortaya koymaktadır. Özellikle imar planlamalarında yapılan haksızlıklar vatandaşlarımızı zor durumda bırakmıştır. Bizler halkımızın yanında olacağız. Vatandaşımızın 1 metre arsasına dahi sahip çıkacağız. Kimsenin hakkını kimseye yedirmemek için bu göreve talip olduk. Bizlere güvenin ve inanın.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER