ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 10:48

MHP'den Kemalpaşalılar Derneği'ne ziyaret

MHPden Kemalpaşalılar Derneğine ziyaret


Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe teşkilatı ve MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya, Bafra Kemalpaşalılar Derneği'ni ziyaret etti.

MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar, “Ziyaretimizin amacı sadece burada bulunanlarla tanışıp kaynaşmaktır. Ayrıca MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya’yı sizlere tanıtmaktır. Bizleri, dernek üyeleriniz olarak kabul ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

MHP Bafra Belediye başkan adayı inşaat mühendisi Özgür Topkaya ise “Bugün burada siyaset konuşmak için sizlerin huzuruna gelmedik. İlçe Başkanımız Hüseyin Acar’ın dediği gibi burada bulunma amacımız sizlerle tanışmak ve kaynaşmaktır. Yerel seçimlere az bir zaman kala seçim sürecinde neler yapacağımızı sizlere daha ayrıntılı şekilde anlatacağız.” şeklinde konuştu.

Topkaya, hukuki olarak partilerin seçim çalışmalarının 1 Ocak 2014 tarihinde olacağı için bu yasağa uyduklarını belirterek, "Kendim hakkında merak edilen soruları da sizlerden duyarak sohbet eşliğinde sizlerle konuşmak isterim. Kendim inşaat mühendisiyim, 36 yaşındayım evli ve iki çocuk babasıyım.” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret sohbet havasında devam etti.KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER