ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 12:13

MHP’den AKTİSAD’a 'miting’e davet ziyareti

MHPden AKTİSADa mitinge davet ziyaretiMilliyetçi Hareket Partisi(MHP) heyeti 24 Ağustos’ta Konya’da organize edeceği ‘Milli Değerleri Koru ve Yaşat’‘mitingi öncesinde Aktif İşadamları ve Sanayiciler Derneği'ne(AKTİSAD) ziyarette bulundu.

MHP İzmir Milletvekili Kenan Tanrıkulu, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Konya İl Yönetiminden Mehmet Ali Göktaş ve Mehmet Can’ın yer aldığı heyet, düzenlenecek etkinlik hakkında AKTİSAD Başkanı Soner Cesur’a bilgi vererek mitinge davet etti.

İzmir Milletvekili Tanrıkulu, dilini seven herkesin bu mitinge gelmesini istediklerini söyleyerek AKTİSAD üyelerini de bu mitingde görmeyi arzu ettiklerini dile getirdi.
Tanrıkulu ve beraberinde gelen heyete teşekkür eden Soner Cesur ise şunları söyledi: “Güzel dilimizin yayılması adına ne tür faaliyetler ve etkinlikler yaptığımızı bütün dünya çok yakından biliyor. Her yıl yaptığımız Türkçe Olimpiyatları bunun en bariz örneğidir. Ben, hummalı bir çalışma içinde gördüğüm MHP’ye ve onun çok değerli üyelerine şükranlarımı bildiriliyorum. Zannediyorum bu manada herkes üstüne düşeni yapıyor ve yapacaktır’
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER