ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 11:10

MHP Tarsus adayı Şevket Can, muhtarlarla bir arada

MHP Tarsus adayı Şevket Can, muhtarlarla bir arada


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tarsus Belediye başkan adayı Şevket Can, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Şelçuk Han Restoranda düzenlenen sohbet toplantısında Şevket Can, muhtarların sorunlarını dinledi, isteklerini not aldı.

Toplantıda konuşan Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Özcan, mahallelerin, köylerin sorunlarının çözümünde Şevket Can’ın her zaman yanlarında olduğunu söyledi.

Projelerini anlatan Şevket Can ise muhtarların her zaman yanında ve destekçisi olduğunu ifade etti. Şevket Can, “Muhtarlarımız köylerinin ve mahallelerinin sıkıntılarını bize ilettiklerinde kanunlar ve kurallar çerçevesinde elimizden gelen gayret ve çabayı gösterdik. Hiçbir muhtarımızın, yapılabilir talebini geri çevirmedik. Yapamayacağımız işleri neden yapamayacağımızı detaylarıyla muhtarlarımıza anlattık. Gece gündüz bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, telefonum da gönlüm de muhtarlarımıza açık oldu. Kırmadan, incitmeden, dökmeden çalıştık. İnşallah seçimlerden sonra daha büyük bir coşku, daha büyük bir heyecan ve daha büyük bir aşkla Tarsus için hep birlikte çalışmayı Allah bize nasip eder.” dedi.

Ayrıca çalışmaları ve yapmak istediği hizmetler hakkında da bilgi veren Şevket Can, kırtasiye giderleri için muhtarlara her ay düzenli yardım yapacaklarını da belirtti.

Toplantıya, MHP Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur, Türk Eğitim Sen Mersin 2 Nolu Şube Başkanı Necmettin Ellibin, Türkav Başkanı Hasan Sarı, Ülküm İşçiler Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz da katıldı.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER