ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Mart 2014 Pazartesi 11:13

MHP Tarsus adayı Can, köy köy gezerek projelerini anlatıyor

MHP Tarsus adayı Can, köy köy gezerek projelerini anlatıyor


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tarsus Belediye başkan adayı Şevket Can, seçim çalışmaları kapsamında köyleri tek tek ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Hafta sonu ilçeye bağlı köyleri gezen Şevket Can, “Bu bir hizmet yarışıdır. Tarsus’a kim daha güzel hizmet edecekse, Tarsus için hayırlısı kimse Allah bu görevi ona nasip etsin.” dedi. Gittiği köylerde kurbanlar kesilerek, havai fişeklerle karşılanan Şevket Can, belediyeciliğin uzmanlık alanı ve mesleği olduğunu dile getirdi. Şevket Can, “Tarsus’ta 20 yıldır 45 mahallemizde nasıl destan yazdıysak, insanlarımız partili-partisiz belediyeciliğimizi nasıl takdir edip, destek verdiyse, 30 Mart’tan sonra köylerimiz ve beldelerimizde de Allah’ın izniyle destan yazacağız. Köylerimize hizmet yağdıracağız. Tarsus’ta huzurun, istikrarın, hizmetin, barışın ve kardeşliğin devamı için bu seçim çok önemli.” dedi.

Ülkenin gidişatının da çok kötü olduğunu dile getiren Şevket Can, “Yerel seçim diyerek, geçmeyin, Türkiye’nin kaderi 30 Mart yerel seçimlerine bağlı. Herkes bu seçimleri bekliyor. Türkiye’yi avucunun içine alan AKP zihniyeti yaptığı tüm hırsızlıkların ve yolsuzlukların üzerini 30 Mart seçimlerden alacağı oylarla, örtmek istiyor. Seçimlerden sonra ‘Artık özerlik ilan edeceğiz’ diyorlar. O yüzden bu seçimlerden de istekleri sunucu alırlarsa Türkiye’yi hiçte iyi günler beklemiyor. Bu kötü gidişata dur demek sizin elinizde. O yüzden, bunlara bu seçimde öyle bir Osmanlı tokadı vurun ki, kendilerine gelsinler.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER