ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mart 2014 Pazartesi 15:55

MHP Seyhan adayı Çalışkan: Yönetimde zihniyet devrimi yapacağız

MHP Seyhan adayı Çalışkan: Yönetimde zihniyet devrimi yapacağız


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye başkan adayı Abdullah Çalışkan, OTO Center’de esnafı ziyaret etti ve Şehitduran, Mestanzade ile Hadırlı’da mahalle toplantılarına katıldı.

Çalışkan ilk durağı olan OTO Center’de MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Hüseyin Sözlü, MHP Çukurova adayı Ali Uğur Akbaş ve meclis üyeleriyle esnafı gezdi. Kurban kesilerek karşılanan ve burada bulunan vatandaşlarla sohbet eden Çalışkan, ayrıca OTO Center’deki bir işyerinin açılışına katıldı.

Halka yakın temas kuran Çalışkan, esnaf ve ev ziyaretlerinin yanı sıra açıkhava toplantılarıyla da vatandaşa projelerini anlatıyor. Çalışkan, Şehitduran Mahallesi’ndeki toplantısının yanı sıra Hadırlı’da MHP Büyükşehir adayı Hüseyin Sözlü ve MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz’ın da katıldığı açık hava toplantısına katıldı.
Toplantılarda konuşan Abdullah Çalışkan, 30 Mart’ta yapılacak seçimin tarihi bir öneme sahip olduğunu ifade etti. Seçimde Türkiye’nin bölünüp bölünmeyeceğinin oylanacağını kaydeden Çalışkan “Vatandaşımız oy verirken bunu göz önüne alarak oy kullanmalı. Ya Türkiye’nin bölünmesine ya da Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne oy vereceksiniz. Ben inanıyorum ki halkımız Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü için oy kullanacaktır.” dedi. Adana sevdalısı olduğunu vurgulayan Çalışkan, “Seyhan’da zihniyet devrimi yaptıktan sonra 771 bin Seyhanlıya eşit ve adil hizmet götüreceğiz. Temiz siyasetimizi temiz belediyecilikle sürdüreceğiz.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER