ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 20:12

MHP adayı Yılmaz, hastane personeline gül dağıttı


Yozgat Yerköy MHP Belediye başkan adayı Ferhat Yılmaz, İlçe Devlet Hastanesi'ni ziyaret sağlık çalışanlarına gül dağıttı.
Hastane Başhekimi Dr. Sait Usul’u da makamında ziyaret eden Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında ilçede esnaf, halk ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, zaman zaman kamu kurum ve kuruluşlarıda ziyaret ettiklerini söyledi. Yılmaz, "Sağlık çalışanları zor ve meşakkatli bir görevi yerine getiriyor. Bu anlamda kendilerini kutluyorum. Gerçekten fedakarca hastalarımızın iyileşmeleri için yoğun çaba sarf ediyorlar. Bu yönüyle de aslında büyük bir sevap işlemiş oluyorlar. Çünkü iyileşen sağlığına kavuşan insanlarımız sağlık çalışanlarına teşekkür ederek hayır dualarını eksik etmiyor. İnşaalah sağlıklı, mutlu huzurlu bir şekilde ülkemiz güzel günlere kavuşur. Ben bu vesile ile başta Başhekimimiz Sait Bey olmak üzere bütün hastane çalışanlarına başarılar diliyorum."dedi.
Hastaneye tedavi olmak için gelen vatandaşlarla da sohbet eden Yılmaz, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak gül takdim etti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER