ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 18:28

MHP adayı Kara, OGİAD’ı ziyaret etti

MHP adayı Kara, OGİADı ziyaret etti


MHP Osmaniye Belediye başkan adayı Kadir Kara, Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği'ni (OGİAD) ziyaret ederek, projelerini anlattı.

Osmaniye’nin bir marka kent olması gerektiğini ifade eden Kara, OGİAD’ın, özellikle iş hayatının ve dış ticaretin gelişmesi için verdiği katkının çok önemli olduğunu söyledi. Osmaniye’nin, 10 yıllık projeksiyonda 1,5 milyon nitelikli nüfusu ile bu bölgenin yaşam merkezi olacağını öngördüklerini dile getiren Kara, kapsadığı Antep-Adana arasında yaşayan 4,5 milyon kişiye lojistik üs olabilecek bir fırsata sahip olduğunu ve bu fırsatı kaçırmak istemediklerini söyledi.

Osmaniye’yi bölgesel yaşam merkezi yapacak vizyon projelerin hazır olduğunu dile getiren MHP belediye başkan adayı Kadir Kara, hükümet konağının karşısındaki eski halin yerine 15 katlı bir ticaret merkezi yapacaklarını söyledi. Kara, konuşmasının devamında ise Osmaniye için hizmetin ötesinde hayalleri olduğunu belirterek, 30 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

OGİAD Başkanı Halil Çiftçi ise Başkan Kadir Kara’ya, sunumundan ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, seçimlerde başarılar diledi.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER