ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mart 2014 Cuma 19:05

MHP adayı Eser: Kadınlarımız için sosyal alanlar yapacağız

MHP adayı Eser: Kadınlarımız için sosyal alanlar yapacağız


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Hacılar Belediye başkan adayı Hamit Eser, Hacılarlı hanımların daha sosyal ortamlarda yaşaması için projeler yaptıklarını söyledi.

Hacılar Belediye başkan adayı Hamit Eser, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Hacılar Kadın Kolları teşkilatının düzenlemiş olduğu kermes etkinliğine katıldı. Kermes ziyaretinde hanımların yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünleri dikkatle inceleyen Eser, kermese katılan bayanlar ile görüş alışverişinde bulundu.

Seçim çalışmaları ve Kermes ile ilgili açıklama yapan Belediye başkan adayı Eser, Hacılar ilçesinde yapı imar ve sosyal yaşam alanlarının eksikliğinin oldukça fazla hissedildiğini belirterek, “ Hacılarlı hanımlar asosyal gözükse de, imkan verildiği zaman neler yapabileceklerini açılan bu kermes ile herkese gösterdiler” dedi.

Hacılarlı hanımların daha sosyal ortamlarda dinlenmesi ve çalışmalar yapabilmesi için projeler hazırladıklarını belirten Eser, “ Hacılar halkının sosyal yaşam alanlarında zamanlarını geçirebilmeleri için mutlu olmaları için gayret göstereceklerini” sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER