ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Şubat 2014 Pazar 12:47

MHP adayı Atıf Yiğit’e davul zurnalı karşılama

MHP adayı Atıf Yiğite davul zurnalı karşılama


Hacı İsmail Mahallesi ve 200 Evler Mahallesi’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, davul zurna eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Samsun merkeze bağlı Canik ilçesinin tüm mahalle ve köylerini gezip, girmedik ev, sıkılmadık el bırakmamak için seçim gezilerini aralıksız sürdüren Yiğit, Hacı İsmail Mahallesi ve 200 Evler Mahallesi’nde halkla kucaklaştı. Yiğit’e, eşi Behiye Yiğit ve MHP Canik Belediyesi meclis üyeleri de eşlik etti.

Başkan adayına imar sorunlarını dile getiren mahalle sakinleri, “Arsalarımız imar uygulaması denilerek elimizden alındı. Doğup büyüdüğümüz topraklarda rahat yaşam süremez hale geldik.” dediler. 200 Evler Mahallesi’nde ise Yiğit, büyük bir coşkuyla karşılandı. Yiğit’i davul zurna eşliğinde karşılayan 200 Evler Mahallesi sakinleri, Başkan Yiğit’e sevgi gösterilerinde bulundu. 200 Evler'de oturan vatandaşlar, “Biz artık Canik’te ikinci sınıf muamelesi görmek istemiyoruz.” dedi.

Halkın coşkusuna ortak olan Atıf Yiğit, “Canik halkına kimsenin ikinci sınıf muamelesi yapmaya hakkı yoktur. Biz bir bütünüz. Her vatandaşımıza eşit mesafede yaklaşacağız. Kimsenin hakkını kimseye yedirtmeyeceğiz. Canik’in her mahallesine, her sokağına eşit hizmet getireceğiz. Hizmet görmeyen ara sokak dahi kalmayacak. Öncelikle çözeceğimiz problem ise halkımızın mağdur edildiği imar sorunu olacaktır. Herkese hakkını vereceğiz.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER