ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Mart 2014 Cumartesi 14:21

MHP adayı Altunel: Konyalılar şehri yönetenlerden daha ileri görüşlü

MHP adayı Altunel: Konyalılar şehri yönetenlerden daha ileri görüşlü


Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim yarışına rakiplerinden bir ay kadar sonra giren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Mehmet Emin Altunel, aradaki mesafeyi kapatmak için gece gündüz çalışıyor. MHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi İbrahim Çiftçi'nin de katıldığı seçim çalışmalarında Konya ve ilçelerinde vatandaşları ziyaret edip partisine oy isteyen Mehmet Emin Altunel, dün gece peşpeşe 3 programa katıldı.

Önce seçim bürosunda ilçelerden gelen misafirlerini ağırlayan Altunel, daha sonra Kozanlılar Derneği'nin düzenlediği programa katıldı. Burada yaptığı konuşmada seçim çalışmalarını değerlendiren Altunel, gezilerinde ilçelerin Konya merkezden daha canlı olduğunu gözlemlediğini belirtti ve "Halkımız bizlere inanılmaz bir sevgi gösteriyor. Bu da tüm yorgunluğumuzu alıyor." şeklinde konuştu.

"Konya bir tahıl ambarıdır ve bir o kadar da sanayi kentidir." diyen Altunel Konyalı sanayicilerin şehri yöneten insanların çok ilerisinde olduğunu kaydetti. Altunel, "Hemen hemen her sektörde üretim yapabilen, 130 ülkeye ihracat yapan bir şehiriz ama hala ihracat rakamlarında gereken yerde değiliz. Yönetime geldiğimizde belediye olarak işadamlarımıza daha çok yatırım, daha çok üretim, daha çok istihdam ve daha çok ihracat konusunda her türlü desteği vereceğiz." dedi. Gecenin son ziyaretini MHP MYK üyesi İbrahim Çiftçi ile birlikte Ülkücü İşçiler Derneği'ne yapan Altunel, burada vatandaşlardan seçimi kazanmak için daha çok çalışmalarını istedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER