ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 16:27

Merzifon haftası etkinlikleri bu yıl coşkulu geçecek

Merzifon haftası etkinlikleri bu yıl coşkulu geçecek


Amasya'nın Merzifon ilçesinde bu yıl 14.sü gerçekleştirilecek olan Merzifon Haftası etkinliklerinde yapımı bitmiş olan sosyal tesislerin açılışı ile birlikte yeni tesislerin temel atma töreninin gerçekleştirileceği bildirildi.

Belediye Başkanı Mehmet Kadri Aydın, Merzifon Belediyesi’nin hem hizmet, hem de sosyal ve kültürel etkinliklerle binlerce Merzifonlu'yu bir araya getirdiğini vurgulayarak, “Hemşehrilerimizi hizmetlerimizle buluştururken, aynı zamanda etkinliklerimizde de biraraya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Merzifon Haftası'nda da hizmetlerimizin açılışlarını, projelerimizin ilk adımı olan temel atmaları ve bunların yanı sıra da yine etkinliklerimizi hayata geçireceğiz. Merzifon Belediyesi kendi ayakları üzerinde durabilen, hizmet üretebilen, sosyal ve kültürel faaliyetlerde hemşehrilerimizi bir araya getirebilen bir belediyedir” dedi.
Başkan Aydınlı, hafta kapsamında olimpik kapalı yüzme havuzu, sentetik çim saha, aile iletişim merkezinin açılışlarının yanı sıra gençlik merkezi, kadın kültür merkezinin de temel atma törenlerinin düzenleneceğine dikkati çekti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER