ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 16:17

Mersin'de şampiyonların adresi değişmedi

Mersinde şampiyonların adresi değişmedi


Öğrenci ve velilerin merakla beklediği Yükseköğrenime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçları açıklandı. Mersin FEM Dershaneleri bireysel ve kitlesel olarak büyük başarılara imza attı.

Mersin FEM ANAFEN Dershanesi Genel Müdürü Ali Onaylı, öğrencilerinden Oğuzhan Koyuncu’nun YGS-4 puan türünde Türkiye 20.si, Mersin 1.si, Neval Yetimçok’un YGS-2 puan türünde Türkiye 74.’sü Mersin birincisi olduğunu söyledi. Onaylı, Hande Uygur’un da YGS-2 puan türünde Türkiye 139’unculuğunu ve Mersin 3’üncülüğünü elde ettiğini kaydetti.
Ayrıca Türkiye geneli ilk 100’e giren Mersin’deki öğrencilerin tamamının kendi öğrencileri olduğunu ifade eden Onaylı, “2013 YGS’de tüm puan türlerinde Mersin birincileri FEM Dershaneleri öğrencileridir. Bizleri sevindiren öğrencilerimizi, ailelerini ve bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. 27 yıldan bu yana Türkiye’nin en seçkin dershanesi olarak hizmet veren FEM’in başarısındaki en büyük etken öğrenci-öğretmen-veli üçlüsünün koordineli çalışmasıdır.” dedi.

Teknoloji destekli eğitim anlayışı ile öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını sağladıklarını dile getiren Ali Onaylı, “YGS, üniversiteye hazırlığın birinci basamağıdır Bundan sonra çok daha önemli bir sürece giriyoruz. Öğrencilerimizin bu dönemdeki performansları, sonuçlarını çok daha fazla etkileyecektir. LYS hazırlık sürecinde de bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı. Onaylı, gelecek yıl açacakları FEM Özel ve FE Akademi KPSS ile birlikte şube sayılarını 13’e çıkaracaklarını sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER