ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 19:36

Matlı'dan Orhangazi ve İznik'e mesaj


Bursa Ticaret Borsası’nın mayıs ayının ilk haftasında yapılacak olan seçimlerinde, başkan adaylığını günler öncesinden açıklayan Özer Matlı, Orhangazi ve İznik’i çok önemsediğini, özellikle Orhangazi ve İznik’te zeytin üretiminin gelişimi için borsa olarak üzerlerine düşeni yapacakları mesajını verdi. Özer Matlı, ayrıca, Orhangazi’ye kurulması planlanan Gıda Laboratuvarı için de projeyi devam ettirme sözü verdi.

Bursa Ticaret Borsası seçimlerinde, başkan adaylığını açıklayan Özer Matlı, yaptığı açıklamada, Orhangazi ve İznik’te ticari faaliyetlerini sürdüren ve Bursa Borsası'nın üyeleri arasında yer alan işletmelere ziyaretlerini sürdürdüklerini belirtti. Yapmış oldukları ziyaretlerin çok verimli geçtiğini ifade eden Matlı, seçimlerin bütün gruplarda çok başarılı olduğunu ifade etti.

Bursa’nın iki güzide ilçesi ve zeytin üretim üssü olan Orhangazi ve İznik’teki kayıtlı üyelere ulaştıklarını ve gördükleri ilgiden memnuniyet duyduğunu belirten Özer Matlı, şöyle devam etti: "Orhangazi ve İznik, bizim üretim sektörleri itibari ile çok ciddiye aldığımız iki ilçe, bizim Borsa Başkanlığımız döneminde bu iki ilçede zeytin ve zeytinciliğin gelişmesi açısından tüm birikimimizi ve imkanlarımızı seferber etmeyi hedeflerken, bunun yanında da yine diğer üyelerimizin de işlerini geliştirmeye yönelik yeni projelerimizin olacağının müjdesini vermek istiyorum. İlk olarak da planlamış olan laboratuvarın Orhangazi‘de kurulması yönünde gerekli girişimleri kesinlikle yapacağız. Bu bahisle, çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürmeye ekibimle birlikte devam ettiğimizi ve özellikle iki ilçemizde de ziyaretlere devam edeceğimizi tüm üyelerimize iletmek istiyorum."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER