ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ocak 2014 Pazartesi 12:04

Mamak’ta havuz personeline sıkı eğitim

Mamakta havuz personeline sıkı eğitim


Ankara Mamak Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek ve çalışanların kişisel gelişimine katkı sağlamak için personele yönelik eğitimlerine devam ediyor. Mamak Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi personeline iki haftada bir, alanında uzman eğitimciler tarafından farklı konularda eğitimler veriliyor.

Havuz personeline son olarak fitness uzmanı Zeki Durukan tarafından müşteri hizmetleri, fitness ve beslenme konulu eğitim verildi. Fotoğraf ve slâytlarla sunum yapan Durukan, kişisel ve egzersiz programlarının oluşturulması, antrenmanların doğru tekniklerle yürütülmesi, üyelere hitap şekli, üye hizmetlerinde kalitenin sağlanması, tesis güvenlik tedbirinin alınması, acil durumlarda atılması gereken adımlarla birlikte, antrenman teorileri, sporcu beslenmesi, fitness programı dizaynı gibi konularda bilgi verdi.

Havuzun dört mevsim vatandaşa yüzme keyfi yaşattığını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Tesisimiz 7’den 70’e herkesin uğrak mekânı oldu. Personelimiz aldığı eğitimlerle en iyi hizmeti veriyor” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER