ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 16:08

Maltepe Dershanesi başarılı öğrencilerini ödüllendirdi

Maltepe Dershanesi başarılı öğrencilerini ödüllendirdi


Ankara Polatlı Maltepe Dershanesi, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) başarılı olan öğrencilerini ödüllendirdi.

Dershane, LYS ve SBS’de Türkiye ve Polatlı derecesi yapan 15 öğrencisine plaket ve tablet bilgisayar hediye etti. Polatlı İşadamları Derneği konferans salonunda düzenlenen törene, Polatlı Maltepe Dershaneleri Genel Müdürü Mustafa Ali İnoğlu, Ana Fen Dershanesi Müdürü Abidin Akın, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Polatlı Maltepe Dershaneleri Genel Müdürü Mustafa Ali İnoğlu, dershanelerinin 21 yıldır Türkiye ile yarışmaya devam ettiğini söyledi.
İnoğlu, “Uluslar arası arenada ülkemizin yeri eğitimle değişecektir. Hedefimizin çağdaş hür düşüncenin demokratik değerlere sahip çıkan üreten teknoloji kullanabilen özetle kendisine ve milletine yararlı bireyler yetiştirmektir. Daha güzele, daha iyiye layık olan ülkemizin geleceğe bu misyondaki başarılı gençlerle yürüyeceği malumunuzdur. İlçemizin bu gelişmelere katkıda bulunacağı da kesindir. Bizler Polatlı Maltepe Dershanesi olarak bu katkıyı sağlamaya kararlıyız.” şeklinde konuştu. İnoğlu, öğrencilere bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi. Konuşmaların ardından öğrencilere plaketleri ve hediyeleri takdim edildi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER