ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 16:07

Malatya'dan Batman'a okul kardeşliği


Özel Rahime Batu Anadolu ve Fen Lisesi Okulu idareci ve öğrencileri, kardeş okul Batman Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

Özel Rahime Batu Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Ufuk Ercul, okullarının Batman'daki Anadolu İmam Hatip Lisesi ile kardeş okul projesinde buluştuklarını belirtti. Bu kapsamda kardeş okullarını ziyaret ettiklerini kaydeden Ercul, öğrencilere çeşitli hediyeler götürdüklerini ifade etti.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, Malatya'da kardeş okul çalışmaları yaptıklarına işaret eden Ercul, öğrencilerin ve velilerin duyarlılıklarına güvenerek, 2012-2013 eğitim öğretim yılında Malatya dışında da kardeş okul çalışması yapmak istediklerini ve Batman'da seçtikleri kardeş okulu ziyaret ettiklerini belirtti.

Ercul, öğrencilere 72 futbol, voleybol ve basketbol topları hediye ettiklerini kaydetti. Batman Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini de ziyaretten memnun kaldığını dile getiren Ercul, "Gerek Malatya, gerekse Batman'da kurduğumuz kardeşlik köprüleri sayesinde ülkemizin daha huzurlu günlere kavuşması için gayret göstermek istiyoruz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER