ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 13:34

Mahalle sorunları 'Mahalle Meclisi' ile çözülüyor

Mahalle sorunları Mahalle Meclisi ile çözülüyor


Erzincan Belediyesi, kent genelindeki mahallelerin sorunlarını düzenlediği Mahalle Meclis toplantıları ile çözüme kavuşturuyor. Yavuz Selim Mahallesi’nde yapılan toplantıda mahalle sakinleri ile belediye idarecileri mahallenin sorunları üzerinde bilgi alışverişinde bulundu.

Mustafa Doğan Anadolu Lisesi'nde gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, başkan yardımcıları ve belediye yöneticileri katıldı. Mahalle Muhtarı Miktat Yurt ve çok sayıda mahalle sakini de toplantıya iştirak etti. Mahalle Meclisi açılış konuşmasını yapan mahalle muhtarı Miktat Yurt, Belediye Başkanı Yüksel Çakır'a yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Yüksel Çakır, bu toplantıların mevcut kaynakları en etkin ve verimli bir biçimde kullanma konusunda büyük ilham kaynağı olduğunu vurgulayarak, “Erzincan Belediyesi olarak sizlerin desteğiyle birçok çalışmaya imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Sizler bizim en büyük destekçimizsiniz. Sizlerin özverisi ve desteği olmasa bizlerin bu kadar çalışmayı gerçekleştirmesi mümkün değil. Amacımız Erzincan’ı marka şehir yapmak. İnşallah Allah'ın izniyle de bunu gerçekleştireceğiz. Mahallede yapılan çalışmaları ve eksikliklerin tespiti noktasında bir araya geldik. El ele vererek bu sorunların çözümü noktasında ortak fikir beyan edeceğiz.” dedi.

Toplantıda son olarak mahalle halkı söz alarak belediye çalışmaları hakkındaki görüşlerini, şikayet ve önerilerini dile getirdi. Gündeme gelen konular, direkt salonda bulunan belediye yöneticileri tarafından cevaplandırıldı, sorun, dilek ve temenniler not alındı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER