ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Nisan 2014 Cuma 21:28

Lisede düzenlenen kutlu doğum programı ilgi gördü

Lisede düzenlenen kutlu doğum programı ilgi gördü


Karabük’ün Eflani ilçesi İMKB Çok Programlı Lisesi'nde düzenlenen kutlu doğum programına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Lisenin konferans salonundaki programda, misafirler kapıda gül suyu ile karşılandı. Kur’an tilavetinin ardından okul müdürü Hüseyin Işıklar günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Program kapsamında öğrenciler ilahi söyledi, Kemal Oğur tarafından ney dinletisi yapıldı. Saz eşliğinde Peygamber Efendimizi anlatan naatlar söylendi. Katılanların büyük beğenisini kazanan program okul müdürü Hüseyin Işıklar başkanlığındaki öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlandı.

Okul müdürü Hüseyin Işıklar, “Amacımız ‘sen olmasaydın alemleri yaratmazdım’ın muhatabı ve gönüllerimizin ilacı başımızın tacı, sevgili Peygamberimizi başta okul öğrencilerine ve öğrenci velilerine en güzel bir şekilde anlatmaya çalıştık. İnşallah başardığımıza da inanıyorum. Rehberi iyi olanın yolu da iyi olur. Onun için biz rehberimizi iyi tanırsak gideceğimiz yolun pürüzsüz olacağına inanıyorum. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimi kutluyorum” dedi.

Programa belediye başkanı İbrahim Ertuğrul, İlçe Milli Eğitim Müdür Halil Tırkız, daire amirleri vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER