ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 14:08

"Kutlu Doğum Haftası'nı hayırlısı ile kutlayacağız"

"Kutlu Doğum Haftasını hayırlısı ile kutlayacağız"


Zonguldak Ereğli İlçesi Gümüşhaneliler Derrneği yönetimi, üyeleri ile sabah kahvatısında bir araya geldi. Dernek Başkanı Lomman Öztürk, Kadın ve Gençlik kolları'nın çalışmaları hakkında bilgi verirken, Kutlu Doğum Haftası programının Anadolu Otel'de yapıalcağını söyledi.

Ereğli Gümüşhaneliler Derneği başkan ve yönetimi, Foırmenler Derneği'nde üyeleri ile kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Toplantıya 22 ve 23. Dönem AK Parti Zonguldak Millketvekili Fazlı Erdoğan, önceki dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, dernek yöneticileri ve üyeleri katıldı. Kahvaltı sonrasında konuşma yapan Dernek Başkanı Lokman Öztürk, toplantıda Gençlik ve Kadın Kolları'nın tanıtımının yapılacağını ayrıca, 19 Nisan Cuma günü Büyük Anadolu Otel’de saat 19.00’da gerçekleştirecekleri ‘Kutlu Doğum Haftası’ program içeriği hakıkında bilgi verdi.

Lokman Öztürk, “Programımızın bugünkü amacı, Ereğli’de Gümüşhaneliler Derneği olarak gençlik kollarımızın kurulması ve kadın kollarımızın kuruluşu ile birlikte tanıtımını gerçekleştirmektir. Buna istinaden 19 Nisan’da Kutlu Doğum Haftası etkinliğimizi yapacağız. Ereğli’de Gümüşhaneliler Derneği adımını atmıştır. Her geçen sene çalışmaları daha da büyüterek devam etmiştir. Gençlik ve Kadın kollarımızla çalışmalarımıza başladık. 2013 Ocak ayında kurulan bu kollarımız çeşitli faaliyetler yaparak kendi yerini belli etmiştir. 19 Nisan Cuma Günü Anadolu Otel'de yapılacak olan gecede Kur’an-ı Kerim tilaveti, semazenler, sanatçılarımızdan Geylani Karaaslan ve Yasin Konevi program yapacaklardır. Dolu dolu bir program olacak. Bin kişilik düzenlediğimiz bu programda hayırlısıyla bu geceyi bitireceğiz.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER