ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Ocak 2014 Cumartesi 13:16

Küfürle başlayan kavga cinayetle bitti


Adana’da kendisini dövdüğünü iddia ettiği lise öğrencisini kalbinden bıçaklayarak öldüren şahısın cinayeti, küfür yüzünden çıkan olaylar sonucu işlediği ortaya çıktı. Tutuklanan katil zanlısı, "Önce o bana saldırdı" diyerek güvenlik kameralarının kaydının araştırılmasını istedi.

Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi'nde oturan 18 yaşındaki Emrah Otluk, 16 Ocakta Karasoku mevkiinde Doğan Dal'ı bıçaklayarak öldürdü. Cinayet Bürosu'nda sorgusu tamamlanan katil zanlısı Otluk, olası saldırıya karşı çelik yelek giydirilip sıkı güvenlik önlemleri altında zırhlı araçla Adliyeye sevkedildi.

Nöbetçi mahkemece tutuklanan Otluk, 3 ay önce 7 yaşlarındaki bir çocuğun kendisine çelme atmasıyla gelişen olaylar sonucu katil zanlısı olduğunu söyledi. Kendisine çelme takan çocuğu küfür ettiğini aktaran Otluk, bunun üzerine Doğan’ın yanındaki 3 kişi ile birlikte kendisini dövdüğünü aktardı. Ardından Balıkesir'e çalışmaya gittiğini geçen hafta ehliyet sınavı için tekrar geldiğini aktaran Otluk, “Yolda karşılaştık, burnuma kafa attı. Olay günü de internet kafadeydim. Beni dışarı çağırdı. Yine kafa atıp dudağımı yardı. Daha sonra eve gittim. Bir satır ile rambo bıçağı yanıma alıp internet kafenin önüne geldim. Doğan kalasla üzerime saldırdı. Ben de bıçağı bacağına doğru salladım. Kalası vurmaya çalışırken eğildi, bıçak bir yerine değdi. Yaralamak amacıyla vurdum. Korkup kaçtım. Sürekli beni dövmesi ve saldırması üzerine bu olay meydana geldi. Pişmanım. Çevredeki kamera kayıtlarının bulunup izlenmesi sonucu olayın nasıl gerçekleştiği açıkça görülecektir." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER