ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 16:23

Küçükaydın: "Kozan’da fark var"

Küçükaydın: "Kozanda fark var"


AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Kozan Belediyesi'ni tanıtım çalışmalarından dolayı tebrik ederek, ilçenin hizmetleri ve ekonomik işletmeleri kadar tanıtım çalışmalarıyla da farklı olduğunu söyledi.

        AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafında hafta sonu TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Yerel Yönetimler toplantısında Kozan Belediyesi ilçeyi tanıttı. Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin, Osmaniye teşkilat yöneticileri ve belediye başkanlarının katıldığı toplantıya Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Menderes Türel, Grup Başkan Vekili Mahir Ünal ile yedi ilin milletvekilleri katıldı. Bakan Çelik toplantı öncesinde kendisine ikram edilen bal şerbetini önce misafirlere ikram etti.

        Toplantıda Kozan Belediyesi Çorba Sebili, Binboğa Bal'ın katkılarıyla Bal Şerbet Sebili, portakal ikramı ve ilçenin tanıtımını yaptı. Toplantı sonunda Belediye Başkanı Yardımcısı Zehra Özgan tarafından programa katılan davetlilere bir takım hediyeler takdiminde bulunuldu.
Kozan Belediyesi'nin ikramlarından tadan, AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, “Kozan Belediyesi'nin bu etkinliği çok güzel; hem görsel olarak hem de çorba sebili ve bal şerbeti ikramı için teşekkür ediyoruz. Kozan her yerde farklı. Adana’da Kozan, Türkiye’de Kozan, artık televizyonlarda devamlı seyredilen bir ilçemiz. Kozan’daki faaliyetleri, Belediye Başkanımızın gayretlerini faaliyetlerini yakinen takip ediyor, bugün de burada Kozan Belediyesi'nin ve Kazım başkanın farkını görüyoruz. İçeride bal şerbeti ve çorba sebili, dışarıda ise Kozan portakalı dağıtılmasına, Kozan’a bu yakışır. Kozan denince akla önce portakal geliyor. Kazım başkan zamanında İstanbul’da, Ankara’da, TBMM’de portakal dağıtarak; hatta bal şerbeti dağıtarak Kozan'ın tanıtımını yapmıştı. Kozan artık sadece portakalı ile değil 3 tane bal firması aracılığı ile, balı ile artık hizmetleri ile de önde. Biz emeği geçen başta Kozan Belediye Başkanımız Kazım Özgan ve tüm arkadaşlarımızı kutluyoruz.” dedi.

        Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci de, “Kozan Belediyesi Adana’da, Türkiye’de en iyi tanıtılan ilçelerden bir tanesi, bu tür etkinlikler daha önce de İstanbul ve Ankara’da yapılmıştı. Kazım kardeşimi ve ekibini tebrik ediyorum.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER