ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2014 Cuma 12:48

KTO’da imar kanunu ve kentsel dönüşüm konuşuldu

KTOda imar kanunu ve kentsel dönüşüm konuşuldu


'İmar Kanunu ve Gündemdeki İmar Yönetmeliği, Kentsel Dönüşüm ve Sektörün Durumu, Güncel Gelişme ve Sorunlar' konulu toplantı, Kayseri Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı ve Meclis Başkan Yardımcıları Halit Suvar ve Mustafa Ay’ın katıldığı toplantıya, Kayim-Der Başkanı Ali Aydın, inşaat sektörü ile ilgili Kayseri Ticaret Odası meslek komitesi üyeleri ve çok sayıda sektör temsilcisi iştirak etti.

Toplantının açılışını yapan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, meslek komitelerinin çalışmaları konusuna özel bir önem verdiklerini, dolayısıyla da göreve geldikleri günden bu yana, Kayseri Ticaret Odası meslek komitelerinin aktif bir şekilde çalışmasını sağladıklarını belirtti. Hiçyılmaz, sektör temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek onların sorunlarını dinlediklerini, bu sorunların çözümü noktasında da oda yönetimi olarak çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Toplantıda, Kılıçkaya Hukuk Bürosu avukatlarınca İmar Kanunu ve gündemdeki İmar Yönetmeliği hakkında katılımcılardan gelen sorular da cevaplandırıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER