ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 15:08

Köse: "Akaydın psikoloğa görünmeli"

Köse: "Akaydın psikoloğa görünmeli"


AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’a psikoloğa görünmesini önerdi.

Mustafa Akaydın'ın Başbakan Erdoğan için kullandığı, "Sayın Başbakan bugüne kadar hiç akıllanmadı. Bugünden sonra da hiç akıllanacak gibi gözükmüyor. Ben Sayın Başbakan'ın ruh sağlığı konusunda bir hekim olarak endişeliyim." şeklinde açıklamasına AK Parti cephesinden cevap gecikmedi.

Akaydın’ın sarf ettiği cümlelerin kendi şahsını yansıttığını söyleyen İl Başkanı Köse, "Sayın Akaydın’ın bir psikologa görünmesinde fayda var." dedi.

CHP’li Akaydın’ın son olarak 19 Mayıs kutlamalarında meydandaki kalabalığa hitaben yaptığı konuşmasında, Başbakan’a yine laf attığını hatırlatan Köse, kalabalığın gazına gelip hoş olmayan cümleler sarf ettiğini söyledi.

Akaydın’ın göreve geldiği günden bu yana tüm sözlerinin çelişkili olduğunu kaydeden Köse, "Önce söylediği ile sonra söylediğinin birbirini tutmadığını, kendi söylediklerini yine kendisinin yalanladığını biz de biliyoruz, bütün Antalyalılar da biliyor. Akaydın, bunu hep yapıyor.” diye konuştu.

Köse, Akaydın’ın, Büyükşehir Belediyesi yönetimindeki beceriksizliğini örtbas etmek için sürekli gündem değiştirdiğini belirtti. Akaydın’ın hükümete ve Başbakan’a sürekli asılsız ve iftiralarla dolu hakaret içeren cümleler kullandığını kaydeden Mustafa Köse, bu durumun da kendi psikolojik durumunu yansıttığını ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER