ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Haziran 2013 Pazartesi 16:51

Korkuteli Halk Eğitim Merkezi'nden yıl sonu sergisi

Korkuteli Halk Eğitim Merkezinden yıl sonu sergisi


Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yılında yapılan el işleri, düzenlenen yıl sonu sergisinde görücüye çıktı.

Korkuteli Halk Eğitim Merkezi tarafından her yıl düzenlenen yılsonu sergisi, bu yıl da Korkuteli Recep Gürbüz Spor Salonu'nda sergilendi. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Harun Topay, açılışta yaptığı konuşmada, "Bu yıl kurumumuzda 105 kurs açılmış bu kurslarda 2 bin 446 kursiyerimiz öğrenim görmüştür. İyi bir meslek sahibi olmak ve geleceğe iyi hazırlanmak için bu kurslara kayıt oldunuz. Bir sürü imkansızlıklara rağmen, imkan oluşturarak el becerinizi, düşüncenizi geliştirerek, olgunlaşarak, ileriye bakmasını bu kurslarda öğrenmeye gayret gösterdiniz." dedi.

Usta öğretici Merve Caran ise kurs boyunca çok şeyler öğrettiklerini ve özellikle ev hanımlarının mutlaka kurslara katılması gerektiğini söyledi. Caran, ev hanımları bu kursa katılarak hem el becerilerini geliştirebilir, hem de yeni arkadaşlıklar kurarak çevre sahibi olabilir." diye konuştu.

Açılışını, Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe, Korkuteli Cumhuriyet Başsavcı Gadem Taş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün gerçekleştirdiği sergi, davetliler tarafından gezildi. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER