ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 14:47

Konak zabıta ekibi güçlendi


TSK’dan ayrılarak Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde göreve başlayan uzman çavuşlara 'Hayırlı olsun' diyen Belediye Başkanı Hakan Tartan, şehrin güven ekibi zabıtaların saygınlığını hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade etti.

Uzman Erbaş Kanunu’nda yapılan düzenlemeyle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışma hakkı kazanan onbeş uzman çavuş Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kadrosuna katıldı. Yeni çalışma arkadaşlarıyla güç ve moral kazanan zabıta ekibiyle bir araya gelen Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, aileye yeni katılan çalışanlara 'hoş geldin' dedi. Başkan Tartan, İzmir’in güven ekibi olan zabıta memurlarıyla gerçekleştirdiği sohbette saygınlık ve önce insan felsefesini öne çıkardı.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, zabıtanın, belediyenin en önemli yapıtaşlarından olduğunu belirterek güçlü belediye, güçlü zabıta vurgusu yaptı. Konak Belediye Başkanı Tartan, 80 kişilik uzman kadrosuyla ilçe belediyeleri arasında ilk sırada yer alan Konak Belediyesi zabıtasına adaletli, namuslu ve ilkeli olmaları öğüdünü verdi. Konak’ta 166 kişilik bir iyilik ordusunun kentin her noktasında halkla buluştuğunu hatırlatan Başkan Tartan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Güçlü bir zabıta ekibimiz var ve bu iyilik ordusu vatandaşa daima kolaylık sağlıyor, içtenlikle yaklaşıyor. Sevgi ve iyilik, insana her zaman altın bir anahtarlık gibi geri döner, bunu unutmayın.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER