ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 15:34

Kısa süreliğine emniyet müdürü oldu

Kısa süreliğine emniyet müdürü oldu


Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Feyzullah İlker Serdar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde kısa süreliğine koltuğunu, Değirmenbaşı İlkokulu 5. sınıf öğrencisi Erdem Yiğit’e devretti.

Değirmenbaşı İlkokulu 5. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Feyzullah İlker Serdar’ı ziyaret etti. Konuklarıyla sohbet eden Emniyet Müdürü Serdar, “Biriniz polis, biriniz astronot, biriniz doktor olmak istiyor. Sizler, Cumhuriyet'in ve bizlerin geleceğisiniz” dedikten sonra koltuğunu kısa süreliğine 5. sınıf öğrencisi Erdem Yiğit’e devrederek, “Buyurun müdürüm, biz sizin polisleriniz, ilk sözlerin nelerdir?” dedi.

Emniyet Müdürü koltuğuna oturan Erdem Yiğit de “Çarşamba’da daha geniş kaldırımlar olsun. Bütün iş yerleri sahipleri güvenlik kamerası taktırsınlar ki polislere daha yardımcı olunur. Okulların güvenliğine önem verilmesi için daha çok polis olsun. Gençlerin ve çocukların suç ve suç unsurundan korunması için yaptığınız seminerlere devam edin.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER