ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 17:53

Kılıç, Alaçam’da köylülerle biraraya geldi

Kılıç, Alaçamda köylülerle biraraya geldi


AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun’un Alaçam ilçesinde sanayi esnafları ile köylerde yaşayan vatandaşları ziyaret etti. Pelitbükü Sekecek köyündeki bahar şenliklerine de katılan milletvekili Kılıç vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Gençtürk ve Ahmet Mercimek, AK Parti Alaçam ilçe Başkanı Ali Şengül, Alaçam Kadın Kolları Başkanı Ebru Nur Liman ve kadın kolları üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde Kılıç, önce ilçedeki sanayi esnafı ile bir araya geldi. Ardından da Kalıkdemirci, Pelitbükü Sekecek ve Kızlan köylerini ziyaret etti.

Alaçam Pelitbükü Sekecek köyündeki bahar şenliklerine de iştirak eden milletvekili Çağatay Kılıç, vatandaşların yanına oturarak keşkek yedi. Şenliklerde vatandaşlarla görüştükten sonra hatıra fotoğrafı çektiren Kılıç ’’Bizler sadece seçimden seçime köylere gidip vatandaşlarımızdan oy isteyen bir zihniyete sahip değiliz. Bugün burada köyde yaşayan vatandaşlarımızla kucaklaşmaya geldim. Gönül rızası için, sorumluluğumun bir gereği olarak köyde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya geliyorum. Bizi ağırlayan ve bu güzel ikramlarda bulunan tüm Pelitbükü Sekecekli hemşerilerime, büyüklerime ve dostlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER