SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Aralık 2014 Çarşamba 18:15

Kestiği ağacın gövdesine sıkıştı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/xx-1492373-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/xx-1492373-622x360.jpg
Kestiği ağacın gövdesine sıkıştı

Soma'nın Avdan Mahallesine çam ağacını kesmeye çalışan kişi, elektrikli testereyle kesim yaparken üzerinde bulunduğu gödenin ayrılmasıyla sıkıştı.


Manisa'nın Soma ilçesinde çam ağacını kesmek için ağaca çıkan Sait Karagöz (33), gövdesine çıktığı çam ağacını keserken gövdesine sıkıştı. İş makineleri yardımıyla kurtarılan Karagöz, hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Sait Karagöz, Avdan Mahallesinde özel arazide bulunan çam ağacını kesmek için elektrikli testereyle ağacın gövdesine çıktı. Yerden 3 metre yükseklikte bulunan Karagöz, kestiği ağacın gövdesinin ikiye ayrılması sonucu yarılan bölüme düşerek sıkıştı. 

Sıkıştığı yerde yaralanan ve kendi imkanlarıyla çıkamayan Karagöz, çevrede bulunanlar tarafından çağrılan iş makineleriyle kurtarılmaya çalışıldı. 4 kepçe ve 1 vincin çalışmaları sonucu kurtarılan Karagöz, ambulansla Soma Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Karagöz'ün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

6 ilde elektrik kesintisi

SONRAKİ HABER

Ambulans görünümlü araçla kaçakçılık

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.