ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2013 Pazar 15:44

Kayseri’yi gezdiler

Kayseriyi gezdiler

Yozgat’ın Çayıralan Şehit Yarbay Yusuf Turgut İlköğretim Okulu bünyesinde bulunan özel eğitim sınıfı öğrencileri Kayseri’yi gezdi.


Okul müdürü Oğuzhan Acar, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Veyis Altuntaş, Özel Atletizm Kursu Öğreticisi Tülin Altuntaş ve öğrenci velileri ile ilçe merkezinde yaşayan engellilerin oluşturduğu grup, Kayseri’nin tarihi mekanları sıra Harikalar Diyarı'nda bulunan hayvanat bahçesini de ziyaret etti. Kent Ormanı'nı da gezen öğrenciler kendileri için düzenlenen gezinin keyfini çıkardı.

Okul müdürü Oğuzhan Acar, öğrencilere yönelik farklı bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, gezinin oldukça faydalı geçtiğini söyledi. Acar, "Özel sınıfımızda eğitm gören engelli öğrencilerimize yönelik Kayseri’ye bir gezi düzenledik. Öğretmen arkadaşlarımızın ve ailelerimizin de katılımı ile yapılan gezi oldukça güzel geçti. Öğrencilerimiz farklı bir gün yaşadı. Kayseri’nin tarihi ve doğal güzelliklerini öğrencilerimizle birlikte biz de keşfetmiş olduk. İnşallah bundan sonra da başka illerimize yönelik bu tür geziler düzenleyeceğiz." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER