ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Şubat 2014 Cuma 20:41

Kaymakam ve eşi mağdur aileyi sevindirdi

Kaymakam ve eşi mağdur aileyi sevindirdi


Viranşehir Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan’ın eşi Zeynep Kotan, mağdur aileleri sevindirmeye devam ediyor. Viranşehir’de birçok mahalledeki mağdur aileleri ziyaret eden Zeynep Kotan, ailelerin dertlerini paylaşıyor.

Özellikle kadınların mağdur olduğu ailelerin problemlerini gidermeye çalışan Zeynep Kotan, bu hafta Atatürk Mahallesi'nde tespit edilen aileleri ziyaret etti. Viranşehir ADEM Sorumlusu Ayhan Çiçek ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı'nın eşi Figen Ağrıdağ ile birlikte ziyaret edilen ailelere gıda, giyim, kırtasiye ve nakdi yardım yapıldı. Ziyaretler esnasında engelli küçük çocuğun yardım heyetine gösterdiği ilgi sebebiyle heyet, duygu dolu anlar yaşadı. Zeynep Kotan, yapılan yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Viranşehir ADEM’e gelen kursiyerler içinde mağdur bayanlar bulunuyordu. Bu hanımlara destek çıkmak için yapmış olduğumuz yardım faaliyetine çok fazla talep olunca, arkadaşlarımla birlikte bu çalışmaları devam ettirme kararı aldık. Bir nebze de olsa sıkıntılarını giderdiğimiz hanım kardeşlerimizin mutluluğu ve bize karşı gösterdikleri sevgi bizim için de tarifsiz bir mutluluk oluyor. Dolaysıyla hanım kardeşlerimize desteğimiz artarak devam edecektir.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER