ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 15:00

Kaymakam Gürsoy: İskilip'te büyük işler yapmalıyız

Kaymakam Gürsoy: İskilipte büyük işler yapmalıyız


İskilip Kaymakamlığı görevine atanan Şuayip Gürsoy, ilçedeki kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla büyük başarılara imza atacaklarını düşündüğünü söyledi.

FEM Dershanesi Müdürü Orhan Canikli, Dershane Muhasebe Yöneticisi Ömer Çelikel ve Cihan Haber Ajansı İskilip Temsilcisi Erhan Ekici, Kaymakam Şuayip Gürsoy'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kaymakam Şuayip Gürsoy, İskilip'in tarihi, kültürel ve turizm açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu idrak ettiğini belirterek, "Bütün kurumlarıyla oturmuş bir ilçe. Bize de bu güzel ve şirin ilçede bu ilçeye yakışır işler yapmak düşüyor. İnşallah biz de görevimiz boyunca eğitimcileriyle basınıyla sivil toplum kuruluşlarıyla, belediyesiyle, emniyetiyle, diğer bütün kurumlarımızla ve ilçe sakinleriyle hep beraber büyük başarılara imza atarız. Vatandaşımıza devletimizin verdiği imkanlar çerçevesinde her konuda yardımcı olmaya çalışacağız.'' dedi.

FEM Dershanesi Müdürü Orhan Canikli de ilçede 19 senedir başarı çıtasını yükselten bir gayret içinde olduklarını belirterek, "Bu senede YGS, LYS'de yüzde 78'lik bir başarıya, SBS’de ise yüzde 93'lük bir başarıya imza attık.'' diye konuştu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER