ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 12:09

Kaymakam Erkan, köy ziyaretlerini sürdürüyor

Kaymakam Erkan, köy ziyaretlerini sürdürüyor


Bitlis’in Tatvan ilçesi Kaymakamı Murat Erkan, köy ziyaretleri kapsamında Yoncabaşı köyünü ziyaret etti.

Tatvan İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Ali Naci Aldemir ve Tatvan Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Avis ile birlikte Yoncabaşı Köyü'nü ziyaret eden Kaymakam Erkan, köyde ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Köy ziyaretleriyle ilgili konuşan Kaymakam Erkan, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da köylerimizde birlik ve beraberliği sağlayarak, daha önemli başarılara imza atacağız." dedi.

Her kurumun sorumlu olduğu hizmet ve yatırımları takip edeceklerini kaydeden Erkan şöyle konuştu: "Yapılan hizmetlerin takipçisi olduğumuz gibi, yapacak olduğumuz yeni yatırım ve hizmetlerimizin de sürekliliğini sağlayacağız. Bu kapsamda köy köy dolaşarak hem vatandaşlarımızı ziyaret etmiş olacağız hem de sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulmuş olacağız."

Kaymakam Erkan ve beraberindekiler, Yoncabaşı Köyü ziyaretinin ardından Güllü köyüne giderek geçen yıl karla mücadele çalışmaları sırasında kepçe altında kalarak hayatını kaybeden köy muhtarı Kasım İmer’in evini ziyaret etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER