ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 14:43

Kaymakam Bulgurlu, Boztaş'a yeni görevinde başarılar diledi

Kaymakam Bulgurlu, Boztaşa yeni görevinde başarılar diledi


Antalya Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Ahmet Boztaş'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi. Ahmet Boztaş,'ın Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD) başkanlığı yaptığı dönemde Manavgat'ın 2023 ve 2050 vizyonuna yönelik hazırladığı projelerle projeksiyon tuttuğunu belirten Bulgurlu, Manavgat'ın geleceğine yönelik çalışmaları MATSO'da yapacağına yürekten inandığını kaydetti.

Boztaş'ı Manavgat'ın geleceğine yönelik şekillenmesinde kararlı, azimli ve disipli çalışma sistemine sahip olduğunu gözlemlediğini ifade eden Bulgurlu, "MATSO Başkanı Boztaş'ın eski başkan Dr. Şükrü Vural'ın yaptığı başarılı hizmetlerine yenilerini ekleyerek Manavgat'a kalıcı eserler sunacağına inanıyorum. Boztaş, MASİAD döneminde turizm şehrinin geleceğinin şekillenmesi ve planlama yönelik başarılı çalışmalarını MATSO'da sürdüreceğini inanıyorum. Boztaş ve ekibine yeni görevinde başarılar diliyorum." diye konuştu.

Ahmet Boztaş ise Kaymakam Bulgurlu'nun odalarını ziyaret etmesinden mutluluk duyarak onure olduklarını söyledi. MATSO'nun kurulduğu günden bugüne faaliyetlerinde ilkeli, duyarlı, tarafsız bir çalışma politikası izlediğini ve bundan sonrada aynı anlayış içinde üyelerini ve Manavgat'ı kucaklamaya devam edeceğini kaydetti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER