ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 14:31

Kaymakam Balaban’a teşekkür ziyareti


Beş yıldır görev yaptığı Sarıçam Kaymakamlığından, Eyüp Kaymakamlığına atanan Ali Taşkın Balaban’a, Milletvekili Ali Küçükaydın ve Başkan Ahmet Zenbilci teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sarıçam ilçesinin kurucu kaymakamı olarak beş yıl görev yapan Ali Taşkın Balaban, son kaymakamlar kararnamesi ile İstanbul Eyüp Kaymakamlığı'na atandı. Sarıçam’da özellikle sosyal alanda yapmış olduğu başarılı çalışmalarıla dikkat çeken Taşkın, Balaban’ın Eyüp Kaymakamlığına atanmasının ardından kendisine ziyaretlerde başladı. Kaymakam Balaban’ı ziyaret edenler arasında İlçenin Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ile Adana Milletvekili Ali Küçükaydın’da var. Milletvekili Küçükaydın ve Başkan Ahmet Zenbilci, Kaymakam Balaban’a yeni görev yerinde başarılar dilerken, Sarıçam ilçesine beş yıl boyunca vermiş olduğu hizmet için de teşekkür ettiler. Milletvekili Küçükaydın, Kaymakam Balaban’ın zor bir dönemde kurucu kaymakam olarak Sarıçam’da görev yaptığını belirterek, “Burada beş yıl boyunca uyumlu bir hizmet yürüttü. Bir taraftan kamunun menfaatlerini korurken, diğer yandan da vatandaşın sorunlarını en aza indirmek için mücadele yaptınız. Sarıçam ilçemize vermiş olduğunuz hizmet umuyorum ki Sarıçam’ın kadirşinas ve vefalı insanları tarafından hep güzelliklerle yaad edileceksiniz.” dedi.

Başkan Ahmet Zenbilci de Kaymakam Ali Taşkın Balaban ile birlikte çalışmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Kaymakamımız hem bizim amirimiz hem de bir ağabeyimiz, büyüğümüz olarak bizimle birlikte çalıştı. Özellikle yetim ve öksüz çocuklara yönelik projemizde bizi teşvik etti. İlçemizde artan madde bağımlılığının önlenmesi için de öncülük yaptı. Kendisine bu önemli sosyal projeler ve ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi her zaman Sarıçam’ın bir hemşehrisi olarak görülecek. Bundan sonra da başarısı için duacıyız.” diye konuştu. Kaymakam Balaban ise hem milletvekili Ali Küçükaydın’a hem de Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER