ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 16:27

Kaskispor yıldız bayanlar Hatay’da


Kayseri Kaskispor Altyapı Bayan Basketbol takımının, Hatay’da düzenlenecek olan, ‘Kulüplü Yıldız Bayanlar Grup Birinciliği’ müsabakalarına katılarak, şehrimizi temsil edeceği belirtildi.

Müsabakaların, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlendiğini belirten KASKİ Genel Müdürü ve Kaskispor Kulüp Başkanı Ender Batukan, “Kayseri’de yapılan Kulüplü Yıldız Bayanlar müsabakalarında birinci olan Kaskispor Altyapı Yıldız Bayan Basketbol takımımız, 13-17 Mart tarihleri arasındaki grup birinciliği maçlarına katılmaya hak kazanarak Hatay’a gitti.” dedi.

Altyapı Yıldız Bayanlar Basketbol takımının, Birol Taşcı ve Mustafa Göçer antrenörlüğün de müsabakalara katılacağını belirten Batukan, “Geleceğin başarılı basketbolcusu olabilmek için gençlerimiz, zorlu aşamalardan geçerek bu yolda ilerliyor. Kayseri Kaskispor Kulübü bünyesinde alt yapı çalışmalarını sürdüren sporcularımızı, başarılı birer basketbolcu yetiştirme gayreti içindeyiz.” diye konuştu.

Kayseri Kaskispor Altyapı Yıldız Bayanlar Basketbol takımının, bu karşılaşmada Kayseri’yi başarıyla temsil edeceğine inandığını kaydeden Batukan, sporcular ve teknik ekibe başarılar dilediğini sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER